Contracte pentru sezonul de iarna-Grecia 2010

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam candidate pentru Grecia.
Contractele se incheie pentru sezonul de iarna 2010, pe o perioada de 3 si 6 luni - cu incepere din luna septembrie 2010.
Denumirea posturilor:
-ospatarite
-cameriste

Inscrierile se fac la sediul agentiei noastre din Brasov, bdul Eroilor, nr.3A, in Centrul de Afaceri Cristiana (langa Prefectura Brasov si Teatrul Dramatic), luni-vineri orele 10-18

Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza -
-Fotografie full body
-recomandari/certificate, daca aveti

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic

CERINTE

-personal feminin maxim 35 ani
-experienta in domeniu este obligatorie pentru ospatarite
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-contracte incheiate pe 3 si 6 luni, cu incepere din luna septembrie 2010
-salariul de:
- 600-800 euro net/luna - pentru ospatarite
- 550-650 euro net/luna - pentru cameriste
-cazare si mese asigurate gratuit de catre angajator
-asigurari sociale si medicale platite de angajator
-program: 6 zile/saptamana, 8-10 ore/zi

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate