Chelnerite in Grecia

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectionam tinere cu/fara experienta pentru a lucra pe post de chelnerite in doua cafe-baruri avand ca asociat o domnisoara din Romania, in orasul Sparta din Grecia.

CERINTE

- seriozitate;
- aspect fizic placut;
- fara probleme de sanatate;
- cunostinte de limba engleza, nivel mediu;
- varsta maxima 30 ani;
- disponibilitate pe termen lung;
- plecarea imediata, dupa interviul telefonic cu angajatorul.
Atributii:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- servirea clientilor;
- debarasarea meselor;
- mentinerea curateniei.

BENEFICII OFERITE

- cazare, masa;
- transport;
- salariu lunar net 800 – 850 euro plus tips.

Agentie specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.