Waitresses for Cafe Street in Lefkada island

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt cautate 3 chelnerite pentru o cafenea din insula Lefkada din Grecia.
Sarcini:
Acestea vor lua comanda de la clienti, vor servi bautura si mancare, vor face nota de plata.
Trebuie sa mentina curata zona cafenelei, sa curete mesele, sa ajute la curatenie in cafenea.

CERINTE

Trebuie sa vorbiti bine limba germana si engleza;
Trebuie sa aveti intre 25-30 de ani;
Trebuie sa aveti experienta pe un post similar;
Sa fiti dispobinila de plecare n Grecia in 7-10 zile de la semnarea contracului de angajare ;

BENEFICII OFERITE

Veti avea cazarea si minim 2 mese pe zi oferite gratis de angajator;
Salariu va fi de minim 700 euro/luna cu posibilitate de marire in functie de cum munciti la job si daca angajatorul este multumit de dumnevoastra;

Noi va oferim consultanta pe toata durata contractului;
Va ajutam sa gasiti cel mai rapid si economic mijloc de transport spre Grecia;
Oricand aveti nevoie de ajutor ne contactati pe mail sau ne sunteti din Grecia si intervenim sa rezolvam problema;
Contractul se poate face pentru 6-9-12 luni

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate