chelnerite,cameriste pt.hoteluri,barmanite,ajutoare la bucatarie in Grecia,sezonul 2011

GLOBAL-WORK.GR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-servirea clientilor la mese
-pregatirea camerelor de hotel
-debarasarea meselor
-bucatar
-spalat vase
-prepararea gratarelor

CERINTE

-limba engleza(nivel mediu)
-daca ,cunoasteti si limba greaca ,reprezinta un avantaj
-experienta minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

salariu 800-1000 euro/luna
-cazarea si masa sunt asigurate de angajatori
-se lucreaza pe baza de contract(ika)
-se ofera consultanta pana la locul de munca

RECRUTARE PERSONAL PENTRU SEZONUL DE VARA 2011 PE INSULELE DIN GRECIA.SE CAUTA CHELNERI,BARMANI,CAMERISTE PENTRU HOTELURI,PERSONAL PENTRU VESELA ETC. SE OFERA CAZARE ,MASA ,SALARIU 800-1000EUR /LUNA. PERSOANELE INTERESATE TREBUIE SA CONVERSEZE LIMBA ENGLEZA(NIVEL MEDIU). SE PERCEPE UN COMISION DE 200EURO DIN PRIMA LUNA DE LUCRU.
PLECAREA SPRE LOCUL DE MUNCA, DIN LUNILE APRILIE-MAI