Cautam ajutor ospatar, spalator vase si camerista pentru Grecia si Cipru

HR Experts

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitatea conform cerintelor din fisa postului

CERINTE

- limba engleza nivel mediu
- cazier curat
- apt de munca
- experienta nu este necesara, dar poate constitui un avantaj la selectie

BENEFICII OFERITE

Cautam personal hotelier sezonier pentru Grecia si Cipru. Oferim contracte incepand cu luna aprilie.
Conditii:
Se ofera:
- contract de munca legal pe perioada aprilie - octombrie
- cazarea si 3 mese pe zi oferite GRATUIT de catre hotel
- salariul de baza: assistant waiter, bell boy, kitchen porters - 450 euro; housekeepers - 650 euro
- posibilitatea rotunjirii veniturilor: ore suplimentare+tips (se poate ajunge lejer la un venit net de 700-800 euro/luna)
- bonusuri la final de contract - variaza intre 100 si 400 euro, depinde de politica proprie a fiecarui hotel
Costuri program:
- calatoria pana in Grecia pe cont propriu (se acorda asistenta pentru identificarea mijlocului de transport potrivit) - in jur de 100 euro
- inscrierea la o firma autorizata pentru cursuri HORECA - intre 20 si 40 euro max
- NU SE PERCEPE COMISION!
ASTEPTAM CV-uri IN LIMBA ENGLEZA LA grecia.job.2014@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare personal hotelier pentru Grecia si Cipru