Cameriste -studente in insula Creta-Sezonul de Vara- 2011

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt 6 posturi de camerista diponibile in hotelurile unui lant hotelire din Grecia in insula Creta.
Va trebuie sa faceti curatenie in camerele oaspetilor
Sa schimbati asternutul de pat
Sa dati cu aspiratorul
Sa stergeti parful
Sa schimbati prosoapele de la baie
Sa dati cu aspiratorul pe holurile hotelului, etc.

CERINTE

Numai aplicatiile stundetilor vor fi luate in considerare
Cautam persoane apte de munca fizica
Trebuie sa vorbiti bine limba engleza
Pot aplica mai multe persoane impreuna
Nu este necesar sa aveti experienta pentru a fi angajate

BENEFICII OFERITE

Posturile sunt numai pentru studenti;
Posturile sunt in hotelurile unui lant hotelier din Creta
Contractul poate avea data de start - Aprilie sau Mai 2011 si va fi pana la sfarsitul lunii Octombrie 2011.
Stundetii care stau pana in ultima zi a contractului primiesc bonus 100 de euro.
Transportul pentru intoarcerea in tara dupa terminarea contractului se plateste de angajator
Veti fi cazati gratis in cadrul hotelului
Veti avea asigurate 3 mese pe zi in cadrul hotelului
Veti avea o zi libera pe saptamana
Veti avea un program de 8-10 ore pe zi

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate