Cameriste,personal curatenie-Grecia

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam doamne/domnisoare pentru posturile de camerista si personal curatenie in Grecia.
Numar posturi:20
Descrierea jobului:
-Cameriste:curatenia camerelor si a grupurilor sanitare,schimbarea lenjeriilor si a prosoapelor,etc
-Personal curatenie:curatenia in restaurant,bucatarie,curatat zarzavaturi,spalat vase,etc.

Acte inscriere:
-CV in limba engleza
-fotografie corp intreg
-CI

Costuri:
- 40 RON, taxa de procesare dosar
- 200 Euro, taxa de mediere (se achita in momentul semnarii contractului de munca)

La semnarea contractului de munca, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
-adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
-cazier

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: Brasov,B-dul Eroilor nr.3A,Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18

Tel.0268420942,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro

CERINTE

-tinere 20-35 ani.
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-experienta in domeniu nu este obligatorie dar constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

-contracte de munca incheiate pana in octombrie 2011
-salariul de 600-650 euro net/luna + tips-uri
-cazare si mancare asigurata gratuit de catre angajator
-program de lucru: 8-10 ore/zi, fara zi libera

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate