CAMERISTE pentru hoteluri de 4-5* din GRECIA ! Selectie urgenta!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie - sa curete si sa dezinfecteze baile
- sa schimbe asternuturile in camere
- sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare
- sa furnizeze mancare si bauturi incluse in serviciile hotelului
- sa faca alte eventuale servicii oferite de hotel oaspetilor.

CERINTE

- limba engleza cunoscuta la nivel conversational (cunoasterea limbii grecesti prezinta avantaj)
- experienta in domeniu prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Durata contractului de angajare: 6 luni (cu posibilitate de prelungire)
Cazare asigurata: da
Masa asigurata : da
Salariu oferit: min 550 euro net / luna
Alte bonusuri oferite angajatului: Contract de munca legal, cu posibilitate de extindere.
Cazarea si masa, precum si asigurarile sociale sunt platite de catre angajator.
Orele suplimentare sunt platite in plus cu 3,5 euro net/ ora, iar angajatorii incurajeaza angajatele sa efectueze ore suplimentare, in limita necesitatii.
Se pot face lejer minimum 30 ore / luna, obtinand un salariu de minim 650 euro. Cu cat se fac mai multe ore suplimentare cu atat se castiga mai mult.
Biletul de avion de retur este achizitionat de catre angajatori in limita a 200 euro.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.