Internship - Chambermaids - Summer Season 2011

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi de camerista diponibile pentru un lant hotelier din insula Karpathos, din Grecia.
Sarcini:
-trebuie sa faceti curatenie in camerele oaspetilor
-sa schimbati asternuturile de pat
-sa dati cu aspiratorul
-sa stergeti parful
-sa schimbati prosoapele de la baie
-sa dati cu aspiratorul si sa faceti curatenie pe holurile hotelului, etc.

CERINTE

Trebuie sa va puteti dovedi calitatea de studente printr-o adeverinta de la Universitate
Trebuie sa fiti persoane apte de munca fizica
Trebuie sa vorbiti bine limba engleza
Nu este necesar sa aveti experienta pentru a fi angajate
Limita de varsta: 18-35 de ani

BENEFICII OFERITE

Posturile sunt numai pentru fete-studente;
Contractul va fi cu data de start in Aprilie sau Mai 2011- si pana in Septembrie sau Octombrie 2011 (Sezonul de vara 2011)
Salariul va fi de 450 de euro/luna
Veti fi cazate gratis in cadrul hotelului
Veti avea asigurate 3 mese pe zi-gratis in cadrul hotelului
Veti avea o zi libera pe saptamana
Veti avea un program de 8-9 ore pe zi

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate