BUCATARI GRECIA

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam bucatari ptr.a lucra in restaurante de 3-5* .Avem oferte atat in zona continentala a Greciei cat si in insule.
Programul de lucru este in general de 8-9 ore/zi,o zi libera pe saptamana.
Contractele in aceasta perioada sunt sezoniere:martie,aprilie-octombrie 2011.

CERINTE

-Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational sau a limbii grecesti
-Experienta profesionala min.3 ani ptr.bucatari sefi/specialisti si min 1 an ptr.ajutor bucatar
-Experienta internationala reprezinta un avantaj

Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa trimita un CV actualizat,cu fotografie atasata,pe adresa de e-mail: office@aquajobscenter.ro sau aquamarinejobs@yahoo.com
Relatii la tel. 0244-331060,mob. 0720-507257,0768-317726,0755-686507,zilnic intre orele 10.00-18.00,de luni pana vineri

BENEFICII OFERITE

Salariul minim net este de 700-800 Euro/luna ptr.ajutor bucatar,800-1000 Euro/luna ptr.bucatari si 1000-1500 Euro/luna ptr.bucatarii sefi/specialisti.
Cazarea si masa sunt oferite gratuit de catre angajatori.
Asistenta din partea companiei pe toata perioada derularii contractului.
Costuri program(taxa de mediere) 250 Euro.Se achita la semnarea contractului de munca.
Nu percepem taxe de procesare dosar.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.