BELL BOY pentru hotel de 5* din Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel de 5* situat pe partea continentala a Greciei selecteaza BELL BOY pentru a lucra in sezonul estival 2015. Salariul este de 490 EUR net/luna + cazarea si 3 mese gratuite. Plecarea este foarte rapida!

Responsabilitati:
- Intampinarea clientului
- Asistenta oaspetilor cu bagajele
- Prezentarea camerelor in conformitate cu standardele hotelului
- Oferirea de informatii cu privire la serviciile hotelului

Program de lucru:
8 ore lucratoare/zi
5-6 zile lucratoare/zi
1-2 zi de repaus/saptamana

Se ofera:
- contract legal de munca pe perioada de 6 luni
- posibilitatea de a lucra si in urmatorul sezon
- salariu de 490 EUR net/luna
- cazare GRATUITA
- 3 mese GRATUITE/ zi
- plecare urgenta

CERINTE

Cerinte:
- experienta de Bell Boy si/sau de receptie
- se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun
- candidatii trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie muncitori, seriosi si responsabili

BENEFICII OFERITE

osturile suportate de candidat:

Prima rata este de 360 RON (TVA inclus) si se achita la momentul inscrierii / semnarii contractului de mediere.

A doua rata: In functie de momentul pe care candidatul/candidata il alege pentru plata acestui tarif, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 120 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
• VARIANTA 2: 170 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
• VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig. In perioada aceasta se aplica tariful de doar 230 EURO.

PROMOTIE! Pentru candidatii care se inscriu in perioada 29 Aprilie - 5 Mai 2015 acest tarif va fi de doar 230 EUR.