Barmanita-Ospatarita

NST Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia/jobul: barmanita-ospatarita

Locatia:Grecia-internet café, la 70 km de Salonic. Locatia se afla la 30 minute de plaja.

Oferta:
- Cazare asigurata de angajator intr-o garsoniera langa internet café;
- 1 masa/zi asigurata de angajator;
- Acces nelimitat la internet, putand comunica in mod constant cu familia si prietenii;
- Salariu 500-1000 euro, in functie de numarul de ore si zile lucrate si de oferta pe care managerul locatiei v-o face odata cu vizulizarea CV-ului si in urma interviului telefonic in limba engelza.
- Perioada: 6 luni sau mai mult in functie de preferinte si rezultate. Cele 6 luni reprezinta perioada de proba si in functie de rezultate se poate prelungi contractul cu dvs.

CERINTE

Conditii de eligibilitate:
- Limba engleza nivel conversational;
- Varsta intre 18-30 de ani;
- Disponibilitate de plecare luna aceasta;
- Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Experienta in domeniu nu este obligatorie, vi se va explica totul la fata locului. NU percepem comision sau alte taxe pentru acest job.

Va rugam pentru acest post daca sunteti intresata sa ne trimiteti:

- CV actualizat
- Fotografie tip pasaport
- Fotografie full body

DESCRIEREA FIRMEI

Companie specializata in recrutare si leasing de personal.