Barman / Barmanita pentru hotel de 4-5 stele in Grecia ! Plecari urgente !

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- serve alcoholic and non-alcoholic drinks
- draw from the tap or pour from bottles
- mix ingredients to make cocktails and slice fruit to garnish drinks
- prepare and serve a variety of coffees
- refill drink and cigarette dispensers
- collect glasses from tables and clean them
- wipe down tables and empty ashtrays
- collect payment, operate cash registers and give change
- arrange bottles and glasses on shelves
- clean bar service area and polish glasses
- assist in the cellar
- assist in stock control
- maintain workplace hygiene, occupational health and safety, and security procedures.

CERINTE

- se cer cunostiinte de limba engleza si/sau greaca in fct de angajator;
- alte limbi straine cunoscute constituie un avantaj (rusa, franceza, germana);
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;

Se cere experienta de minim 2 ani de zile pe acest domeniu.

BENEFICII OFERITE

- contract legal de munca, sezonier pe 6 luni;
- plecare in maxim 2 saptamani din momentul selectiei;
- ore suplimentare platite, in caz ca doriti sa faceti ore suplimentare;
- tips-uri foarte bune, care va cresc salariul final castigat;
- angajatorul asigura candidatilor masa si cazarea gratuit;
Salariul poate creste in functie de experienta candidatului si de evolutia la locul de munca.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca in Uniunea Europeana si nu numai.