ANIMATORI TURISTICI pentru HOTELURI de 3-5* din GRECIA!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

HOTELURI de 3-5* din GRECIA selecteaza urgent ANIMATOR TURISTIC pentru desfasurarea de activitati artistice pentru adulti si copiii. Activitati sportive precum: jocuri de volei, polo, fotbal, aerobic, spectacole de seara, dans, precum si diferite activitati pentru copii.

Toate aceste activitati trebuie desfasurate cu mult entuziasm si voie buna, astfel incat clientii sa fie cat mai multumiti si sa ramana cu cat mai multe amintiri placute.

CERINTE

- se cere limba engleza si franceza la nivel conversational (orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj);
- se cere experienta pe o pozitie similara;
- se cauta persoana vesela, activa, care sa poata mentine o atmosfera vesela in cadrul unui grup de persoane.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal de munca pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire;
- salariul oferit: 550 EURO net/luna;
- cazarea - asigurata GRATUIT de catre angajator;
- 3 mese/zi GRATUITE;

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca