Ajutor la bucatarie-Grecia-insula Creta

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel din insula Creta, Grecia cauta personal pentru restaurantul hotelului - ajutor bucatar

Se cauta persoane serioase, dragute, prietenoase, care sa poate munci cu echipa restaurantului deja formata.

CERINTE

Se cauta numai fete

Trebuie sa puteti vorbi bine limba engleza-pentru a putea comunica cu persoanele cu care veti munci

Trebuie sa aveti minim 6 luni experienta de munca in acest domeniu - bucatareasa sau ajutor la bucatarie

Trebuie sa fiti disponibile de plecare in Grecia in 5-10 zile de la semnarea contractului de angajare

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit va fi intre 700-900 euro/luna
Cazarea si 2 mese/zi sunt asigurate gratis de catre angajator
Veti avea cate o zi libera pe saptamana
Contractul se va face pentru perioada de 6 luni sau 1 an, cu posibiitate de prelungire;
Varsta limita: 20-35 de ani

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, ofert