2 HOTELURI 4-5* din Santorini - GRECIA selecteaza BELLBOY/OSPATARI/RECEPTIONER

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

2 HOTELURI 4-5* din Santorini - GRECIA selecteaza BELLBOY/OSPATARI/RECEPTIONER!

- BELLBOY (3 barbati);
- OSPATARI (6-8 femei si 2-4 barbati cu experienta);
- RECEPTIONER (1 barbat - pentru tura de noapte).

CERINTE

- se cere engleza si italiana la nivel conversational, (de preferat si cunostine de limba germana);
- se cere experienta corespunzatoare;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica;
- sa aiba aspect fizic placut.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal de munca pe 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 500 EURO/luna + TIPS-uri;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurari sociale platite de catre angajator.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 260 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.