Transatori, Ciontitori in Germania

SC Global Job Experience SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam urgent Transatori, Ciontitori, Fasonatori in LINGEN, CRAILSHEIM si ZEVEN in Germania pentru linii de pulpa si spata porc. Se va lucra la productie industriala aproximativ 20 de transatori pe o line de productie, 9 linii de productie in total.
Se va lucra in ture de zi si ture de noapta cu o pauza de 30 de minute platita pentru masa si alte doua pauze de cate 30 de minute dar care nu vor fi platite.

FARA COMISION

Tel: 0040261713022, 0040754253952 de Luni pana Vineri intre orele 10-18

CERINTE

Fiecare candidat trebuie sa treaca proba de lucru (proba cutitului). Candidatii vor primi o pulpa de porc pe care vor trebui sa arate cum o pot transa si/sau dezosa. Momentan in aceste locatie lucreaza peste 170 de muncitori romani care va vor putea ajuta pana va acomodati cu viata si traiul din Germania.

BENEFICII OFERITE

Salariile muncitorilor calificati 1550-2150 Euro
Se asigura: transportul in germania, cazare, transportul de la cazare la locul de munca si invers, carte de munca , salariul in tara si asigurare medicala.

Tel: 0040261713022, de Luni pana Vineri intre orele 10-18

Societate cu domeniul principal de activitate Selectarea si plasarea fortei de munca cu o bogata experienta in tara, strainatate si cu numerosi parteneri in strainatate.