Reprezentant Vanzari

SC ZIROM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Prospectarea permanenta a pietei, in scopul identificarii de clienti potentiali;
* Prospectarea permanenta a pietei, in scopul evaluarii concurentilor directi si indirecti;
* Constituirea unei baza de date cu clienti potentiali;
* Ofertarea clientilor din bazele de date cu o ritmicitate constanta;
* Personalizarea ofertei companiei raportat la cerintele specifice ale fiecarui client potential;
* Negocierea conditiilor / clauzelor contractuale cu clientii;
* Incheierea contractului de furnizare a produselor SC ZIROM SA;

CERINTE

* Limba Engleza - Nivel Mediu / Avansat;
* Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare cu clienţii, atenţie distributivă, simţ pentru detaliul semnificativ, capacitate rapidă de decizie;
* Personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
* Cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet);

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial atractiv;
* Telefon mobil;
* Programe de formare continuă;
* Bonusuri din realizari;

ZIROM S.A. este o societate avand ca obiect principal de activitate producerea titanului şi aliajelor de titan.