Receptionist-Preparator Utilaje Agricole John Deere

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptionistul - Preparator Utilaje Agricole este responsabil de:

- Receptia utilajelor agricole sosite in depozitul de la Ruse;
- Verificarea starii utilajelor si a actelor insotitoare, conform procedurii de receptie;
- Supravegherea respectarii conditiilor optime de stocaj;
- Elaborarea listelor de piese de schimb si a documentatiilor tehnice necesare pentru utilajele receptionate;
- Pregatirea utilajelor care trebuie livrate, respectand informatiile primite de la departamentul comercial.

CERINTE

- Studii medii/superioare in domeniul tehnic;
- Experienta in domeniul gestiunii;
- Cunostinte de mecanica;
- Cunostinte generale de utilizare PC (MS Office);
- Limba engleza – nivel mediu;
- Permis de conducere categoria B.

Calitati:

- Persoana comunicativa, organizata, ordonata;
- Rigurozitate si responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Cadru de lucru dinamic si profesionist
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks

Automobile Renault, Dacia

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 400 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.