PROJECT MANAGER- domeniul constructiilor, locatie Giurgiu

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital integral strain ce face parte dintr-un grup de firme istraeliene ce activeaza in domeniul depozitarii, constructiilor, transportului intermodal (terestru si fluvial) si real estate.
- coordonarea unui proiect de renovare a doua depozite si a unei platforme,
- supervizarea oamenilor din subordine,
- coordoneaza si supervizeaza functionarea eficienta a echipamentelor din zona administrativa,
- administrare bugete,
- rapoarte de activitate catre management,
- stabileste proceduri de lucru, programe de lucru si fluxuri de lucru pentru renovarea celor 2 depozite si a platformei,
- este responsabil pentru utilizarea eficienta a resurselor.

CERINTE

- studii superioare tehnice, preferabil arhitectura, constructii,
- minim trei ani experienta in constructii sau amenajari, depozitare,
- aptitudini manageriale, bun coordonator,
- capacitatea de-a lucra in echipa,
- capacitate de analiza, initiativa, planificare si organizare,
- persoana flexibila.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant,
- posibilitati de dezvoltare profesionala,
- posibilitatea de-a lucra intr-o companie solid organizata.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.