operator masina de colorat vopsea

ISOMAT ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam operator masina colorat in orasele Giurgiu si Mangalia.
Responsabilitati:
- Asigura colorarea produselor la masina de colorat in conformitate cu comenzile primite;
- Respecta instructiunile de lucru care reglementeaza modul de depozitare, manipulare, conservare si livrare a produselor de la punctul de lucru si intervine direct pentru eliminarea erorilor;
- Asigura fluxul colorarii produselor conform comenzilor;
- Executa orice alte cerinte specifice activitatii desfasurate, conform solicitarii superiorilor;
- Asigura pastrarea curateniei la punctul de lucru.

CERINTE

- studii medii/profesionale;
- capacitate organizatorica;
- cunostinte operare PC;
- rezistenta fizica;
- constiinciozitate;
- atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- tichete de masa
- mediu de lucru placut

ISOMAT este un producător de materiale pentru construcții cu o perspectivă multinațională. Fondat în 1980, este în prezent unul dintre cei mai importanți producători de materiale de construcții din Europa de Sud-Est, având 3 fabrici de producție în Grecia, România și Serbia, 7 filiale în Germania, Rusia, Turcia, Bulgaria, România, Serbia, Slovenia și exporturi în mai mult de 50 de țări din întreaga lume.Compania produce și oferă o gamă largă de produse de tehnologie avansată la prețuri accesibile pentru consumatorul grec. În special, produce și comercializează următoarele 6 categorii principale de produse:
Materiale Hidroizolante
Vopsele & Tencuieli
Adezivi & Chituri
Materiale Pentru Reparații
Aditivi Pentru Betoane & Mortare
Pardoseli