Inspector Calitate

IMSAT SA - Sucursala Echipamente Electrice Giurgiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Responsabilului de Asigurarea Calitatii si nu are oameni in subordine.
Responsabilitati:
- Inspectarea materiilor prime, produselor semifinite si a documentelor ce le insotesc ;
- Efectuarea verificarilor pe parcursul fabricatiei;
- Monitorizarea calitatii productiei ;
- Luarea masurilor de remediere pentru obtinerea nivelului de calitate dorit ;
- Planificarea inspectiilor de control al calitatii ;
- Verificarea executiei lucrarilor conform planului calitatii.

CERINTE

- Inginer/subinginer cu studii tehnice in domeniul mecanic;
- Experienta profesionala in domeniul asigurarii calitatii, minim 3 ani;
- Cunostinte PC ;
- Cunoasterea limbii engleze, constituie avantaj ;
- Cunoasterea standardelor romanesti si internationale in domeniul calitatii

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist, salariu atractiv si bonusuri functie de performanta

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale