INGINER ELECTRONIST

SC UCO TESATURA.RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Efectuarea controalelor periodice panourilor electrice / motoare / unităţi / PLC / şi toate părţile electronice

2. piese de schimb, comanda documentaţia nou, şi de urmărirea acestora

3. efectuarea intretinerii masinilor de lucru

4. Întreţinerea electrică de cărucioare, macarale, stivuitoare, etc (Atât de prevenire şi defalcare)

5. Comunicarea cu producătorul de maşini şi inginerii lor de servicii de suport tehnic atunci când este necesar.

6. testarea unităţii electronice, folosind echipament standard, şi analizarea rezultatelor

6. Gestionarea magazei / depozitului de piese de electrice / electronice într-un mod sistematic.

CERINTE

1. Candidatul trebuie să stie sa comunice

2. Experienţă de lucru în instalaţii de proces continuu de cel puţin 3-5 ani

3. Bune abilităţi de comunicare şi a competenţelor lingvistice (engleză, română)

4. Cunoştinţe aprofundate de unităţi, PLC, de alimentare, module de comunicare, invertoare, microprocesoare, Motoare şi alte părţi electrice / electronice.

5. Dornici să înveţe lucruri noi.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa, etc

SC UCO TESATURA SRL, este o firma ce face parte din industria usoara, produce material DENIM