INGINER COORDONATOR- LOCATIE GIURGIU

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru face parte dintr-un grup de firme ce activeaza in diverse domenii de activitate cum ar fi: cel al transportului intermodal, real estate, constructii.

- coordonarea si supervizarea unui proiect de renovare a unor depozite din zona libera Giurgiu,
- coordonarea si supervizarea echipei din subordine,
- monitorizarea tuturor activitatilor care duc la obtinerea obiectivului vizat,

CERINTE

- studii superioare, de preferinta in domeniul constructiilor/ amenajarilor sau intr-un domeniu tehnic,
- experienta in domeniul constructiilor/ amenajarilor,
- experienta in coordonarea unui proiect important de renovare,
- experienta in coordonarea de echipe,
- persona meticulosa, organizata,cu o foarte buna capacitate decizionala,
- abilitati de comunicare, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.