INGINER AGRONOM - candidat cu domiciliu in Bucuresti / ilfov / Varasti, jud. Giurgiu

EUROAGRA SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginerul agronom -supraveghează şi coordonează activitatea de exploatare a terenului .
Activitatea este orientată spre utilizarea profitabila a terenului agricol si obţinerea de producţii performante.
Punct de lucru VARASTI, jud. GIURGIU.

CERINTE

- studii superioare de specialitate,
- obligatoriu experienţă in agricultura,
- activităţi de planificare şi coordonare a activităţii,
- bune abilităţi de comunicare, persoană energică şi amabilă,
- obligatoriu permis de conducere categoria B,
- disponibil la program prelungit, atunci cand este cazul

EUROAGRA SERVICES SRL - societate cu profil agricol din 2012
Profilul principal de activitate al societatii este cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Dispune de o suprafata in proprietate si in arenda de 1 200 Ha teren arabil extravilan pe raza comunei Varasti, jud. Giurgiu. Detine masini si utilaje moderne.