Director Executiv - Industria Metal - Mecanica (Giurgiu)

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, dezvolta si stabileste obiective ale politicii in concordanta cu directivele Directorului General;
- Raspunde de organizarea si desfasurarea activitatilor administrative;
- Stabileste obiectivele de eficienta pentru departamente;
- Coordoneaza activitatea firmei conform planului stabilit de consiliul de administratie.
- Implementeaza strategiile de dezvoltare ale firmei.
- Intocmeste si propune imbunatatri ale sistemului politicilor si procedurilor catre Managerul General.
- Urmareste desfasurarea activitatii firmei in conditii optime.
- Controleaza diferite departamente ale firmei.

CERINTE

Pentru unitatea de productie din Giurgiu cautam un Director Administrativ care sa intruneasca urmatoarele:

- Studii superioare;
- Limba Italiana - nivel avansat - conditie obligatorie;
- Experienta intr-o pozitie similara;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Experienta in administrare bugete;
- Capacitate de planificare, organizare;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Experienta in negociere;
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari frecvente;

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.