Consultant vanzari / Sales consultant

Trans.eu EOOD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Comunicare telefonică cu clienţii din România;
- Recepţionare apeluri telefonice şi introducerea răspunsurilor în baze de date;
- Formarea clienților în domeniul produselor şi soluţiilor recent implementate;
- Realizarea de raportări în timp util, cu privire la activităţile zilnice, precum și a sarcinilor primite

CERINTE

- Abilităţi excelente de comunicare verbală şi scrisă în limba română;
- Cunoașterea limbii engleze – nivel avansat
- Cunoştinţe de operare în Microsoft Office şi Internet;
- Abilități de lucru în echipă, spirit analitic, rapiditate și acuratețe în realizarea sarcinilor
- Cunoştinţele în domeniul transportului şi logisticii constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Oportunităţi de dezvoltare profesională într-un mediu multinaţional;
- Pachet salarial competitiv;
- Contract de muncă şi program de muncă conforme cu legile din Bulgaria în vigoare;
- Condiții de muncă moderne
- Locul de muncă este situat în Ruse, Bulgaria
- Cursuri de perfecţionare;
- Decontarea transportului.

DESCRIEREA FIRMEI

Bursa Europeana de Transporturi