Consultant vanzari part time Arctic & Beko, Giurgiu

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dacă îți dorești un job part-time pe perioada nedeterminată, te așteptăm în echipa noastră de specialiști în vânzări Arctic și Beko!

TRAININGUL va avea loc în Bucuresti în perioada 25-27 ianuarie, iar toate costurile de transport, cazare si mese vor fi acoperite.

Descrierea jobului:
- Consilierea clienților și vânzarea produselor;
- Realizarea obiectivelor de vânzări și a raportărilor specifice;
- Distribuirea materialelor promoționale și de informare;
- Asigurarea suportului informațional pentru personalul de vânzări din magazine.

Program (joi-duminica)
Joi: 15:00 - 20:00
Vineri: 15:00-20:00
Sambata: 11:00 - 17:00
Duminica: 11:00-17:00

CERINTE

Ne-am dori să:
- Ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare;
- Ai abilități de persuasiune și orientare către client;
- Ai experiență în vânzări (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Plata avantajoasa;
- Bonusuri de performanta lunare;
- Training tehnic de specialitate;
- Training de vânzări și comunicare;
- Perspectivă profesională;

Brandlink is the BTL division of SmartPoint, the most important independent communication agency in the region. With more than 10 years of experience, Brandlink covers the full range of BTL services and has a broad portfolio of brands, both local and international, covering domains such as IT, Electro and FMCG.