# SEF MAGAZIN - GIURGIU / DROBETA TURNU SEVERIN

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru este o companie germana ce comercializeaza incaltaminte si accesorii.

- Planificarea si organizarea si administrarea activitatii desfasurate in cadrul punctului de lucru in vederea atingerii obictivelor stabilite ;
- Coordoneaza indruma si motiveaza angajatii;
- Responsabil pentru gestionarea, prezentarea, expunerea, aranjarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companei;
- Urmarirea implementarii si respectarii procedurilor de lucru;
- Urmarirea atingerii targetelor stabilite;
recrutarea personalului din subordine;

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta minim 2 ani pe un post similar;
- Capacitate de analiza si sinteza in evaluarea informatiei;
- Foarte bune abilitati de comunicare si organizare ;
- Persoana dinamica orientata spre rezultat;
- Disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei in cadrul unei companii multinationale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.