Zugrav / vopsitor / vopsitor industrial

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zugrav si vopsitor: lucrari interior si exterior, zugravire, aplicare tapet, spacluire
Zugrav industrial: vopsirea diverselor materii

CERINTE

- formare profesională si experienta atât ca zugrav și vopsitor, cât și ca vopsitor industrial
- motivație și siguranță
- flexibilitate
- abilități practice
- mobilitate: permis de conducere cat. B și mașină personală
- înțelegere: limba germana trebuie inteleasa si vorbita, ideal: vorbit si scris

BENEFICII OFERITE

- 11-12€/ ora de lucru
- locuinta mobilata
- lucru pe o perioada nedeterminata de timp

Noi, cei de la firma FAIR Personal + Qualifizierung, ne recunoastem ca fiind o firma de plasare a fortei de munca competenta. Totodata oferim in calitate de formatori profesionali, conform certificatului AZAV (TÜV Nord), calificarea profesionala care mai apoi reprezinta pentru angajatii nostri o baza pentru a putea raspunde cu flexibilitate la cerintele pietei muncii.