Zidari

FDC ROKOLEX COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zidari calificati pentru a lucra la construirea unor obiective.

Salariu: 6,5 euro/ora, se plateste pe card. Contractul de munca se face in Romania cu detasare la firma din Germania sau Belgia.
Acolo vi se asigura permis de lucru si rezidenta.
Cazarea este in apartamente 3-4 persoane.
Durata programului este de 10 ore /zi.
Tip de contract: PERMANENT + NORMĂ ÎNTREAGĂ

CERINTE

Calificare ca zidar, minim 2 ani experienta,sa citeasca plan,cunostiinte de limba germana.
Se asigura transport, cazare,
Permis de conducere constituie un avantaj.
Rugam sa participe numai persoanele care isi doresc sa lucreze aici cel putin 1 an de zile.

BENEFICII OFERITE

Candidatii care doresc sa participe trebuie sa aiba un dosar cu urmatoarele documente:
-CV europass
-foto full body
-copie CI
-copie certificat nastere
-copie act de studii
-adeverinta medicala
-cazier judiciar
Costuri pentru acest job
- 55 lei taxa procesare dosar
- 150 euro comision la semnarea contractului
Neachitarea taxei sau a comisionului, duce la excluderea aplicantului din program. Se va inlocui cu un alt aplicant.
Toti care vor aplica la acest job trebuie sa fie eligibili ca isi vor putea achita aceste taxe catre firma SC FDC ROKOLEX COMPANY SRL.

Agentie de recrutare si selectie de resurse umane care are ca obiect de activitate prestarea de servicii de recrutare si selectie de personal calificat si necalificat pentru diferite companii,