Vorbitor(e) Limba Germana

work travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra angajeaza la Portalul Pentru Selectia Personalului,ce activeaza pe Bundesland-ul Renania-Palatinat(Rheinland-Pfalz), vorbitor(e) de limba germana la nivel avansat.
Portalul se va deschide in luna Aprilie(momentan se lucreaza) si va gestiona atat Societatile Comerciale pe Regiunea Renania-Palatinat cat si potentialii aplicanti din Romania.

CERINTE

Candidatul ideal va avea profilul urmator:
- studii superioare: experienta in domeniu constituie un avantaj ;
- cunostinte temeinice de utilizare a calculatorului (MS Office);
- persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze ;
- abilitate de comunicare cu colaboratorii;
- seriozitate, responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

- Stabilitate la locul de munca;
- Posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala prin participarea la trainingurile organizate;
- Conditii de munca excelente;
- Pachet beneficii;
- Respect si consideratie pentru munca depusa, etc;
- Pachet salarial motivant;

Servicii procesari traduceri documente profesionale mediere contracte mass recruitment