Vanzatori magazin-Germania

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam candidati pentru postul de vanzator in magazin Levi's in orasul Frankfurt, Germania
Numar posturi:4
Incepera contractului: 10-15 februarie 2011

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba romana;
- copie act de identitate;
- fotografie corp intreg;
- Cazier judiciar;
- Adeverinţa de la medicul de familie cu menţiunea „clinic apt sanatos”;

Actele se depun personal la sediul agentiei noastre: Brasov, Centrul de Afaceri Cristiana - B-dul Eroilor nr.3A, Birou M3,jud.Brasov.
Luni-Vineri, orele 10-18
Sambata 10-14
Telefon: 0268-420942,0740-216246,0727-776030,0768-100160
Email:job@acs-europe.ro

CERINTE

- baieti si fete: Vârsta maxim 27 ani
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat si de limba germana la nivel mediu-conversational
- Experienţa nu este necesară dar constituie un avantaj
- Clinic apt sanatos

BENEFICII OFERITE

- Salariul:4,5 euro net/ora;se platesc lunar in cont bancar
- program de lucru:9 ore/zi, 5 zile/saptamana
- cazare (2 persoane/camera)+ mancare asigurate gratuit de angajator;
- transportul este platit de angajat

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate