Vanzatoare gelaterie

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Germania care detine numeroase gelaterii, cautam vanzatoare inghetata.

Responsabilitati:
-servirea clientilor cu inghetata
-incasarea sumei aferente fiecarui produs
-mentinerea curateniei in zona de lucru si a instrumentelor folosite
-efectuarea inventarului produselor si comandarea produselor lipsa
-ajutor in productia de inghetata

CERINTE

-experienta anterioara in vanzari
-cunoasterea limbii germane la nivel mediu
-abilitati dezvoltate de comunicare

BENEFICII OFERITE

-venit lunar net 900 Euro
-posibilittea efectuarii orelor suplimentare
-cazare asigurata si platita de catre angajator

NU PERCEPEM COMISIOANE!!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.