Vanzari Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Conditii de selectie:

Limba engleza nivel mediu si limba germana
Sa aveti o prezenta respectabila, sa fiti serios, punctual ;
Varsta cuprinsa intre 18-35 ani;

Pachetul Salarial:

Contract pe o perioada de 6 luni,
Permisul de munca va fi obtinut de catre angajator si dureaza de la 1 saptamana la 4 saptamani,
Cazarea este asigurata de catre angajator si platita de catre fiecare candidat in parte cu 100 euro pe saptamana.
Salariul poate fi primit in 3 variante:
1 . pe ora :minimum 7 euro pe ora

2 . pe zi : la 10 ore lucrate pe zi se plateste cu 50 de euro pe zi.

3 pe baza de comision :Salariu la o rat¿¿ de 16% -27% din vanzarile personale, dupa reducerea TVA-ului, dupa regulile din tara in care lucreaza.

se ofera o saptamana de training
Programul de lucru: intre 60-65 de ore pe saptamana;
Transportul: candidatul va cumpara biletul de avion spre Germania si costul biletului I se va restitui candidatului dupa 90 de zile lucrate in cadrul companiei
Masa nu se asigura

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.