URGENT DOCTORI NEUROLOGI

PROVIDEUNION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam medici pt Germania, momentan avem nevoie urgent de medici Neurologi. Pentru medicii neurologi zona unde se afla spitalul este in centrul Germaniei si aici se poate face intregul rezidentiait in neurologie, dar exista posibilitatea realizarii si altei specializari.

CERINTE

Responsabilitati
Atributii in conformitate cu specializarea dumneavoastra.
Cerinte
- absolvent facultate de Medicina umana (mai putin stomatologie)
- limba germana - nivel incepator, cu disponibilitate de a invata pana la un nivel mediu/avansat B2 (atestat de limba germana constituie avantaj)
- disponibilitate pentru relocare in Germania
Locuri de munca atat pentru medici cu experienta cat si pentru proaspat absolventi.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- posibilitatea de a incepe lucrul si fara certificat B2(minim B1);
- salarii competitive incepand cu aprox. 3500 Euro/luna (in functie de experienta si specializare);
- spitale dotate cu tehnica moderna;
- posibilitatea continuarii rezidentiatulu;i
- asiguram avionul si cazarea pentru primele 3 luni;
- asiguram cusrusi de limba germana in paralel cu lucrul pana la obtinerea certificatului B2; cursuri individoale, nu in grup;
- se asigura un cadru legal de munca, prin contract;
- posibiliatatea inceperii/continuarii rezidentiatului;
- acordam suport in gasirea unei locuinte si a relocarii familiei dumneavoastra;
- intocmirea formalitatilor necesare;
- toate serviciile noastre sunt GRATUITE pentru medici;
- daca nu mai vrei sa continui colabaorarea te poti retrage oricand fara obligatii.
Descrierea firmei
Provideunion plaseaza medici din toate domeniile, la spitale si clinici din Germania.
Firma germana care trateaza fiecare client individual, particularizat, in functie de dorintele fiecaruia.
Datorita experientei noastre de 20 de ani in domeniul medical, avem reteaua si experienta necesara de a va oferi oprtunitatea unui nou loc de munca.
Rolul nostru este de a fi o interfata intre angajator si personalul medical.
Pentru mai multe informatii despre noi, puteti accesa urmatorul site: http://www.provideunion.de

Puteti trimite cv-ul dumneavoastra la adresa de email: cheti.marin@provideunion.com
Persoana de contact: Marin Cheti, telefon: 0745355018(dupa ora 18:00)

Nu trimiteti CV-ul la mai multe persoane din firma!!!!