URGENT! 15 SOFERI categoria B pentru GERMANIA!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam URGENT 15 SOFERI categoria B cu experienta pentru GERMANIA - Frankfurt.

Candidatii selectati trebuie:
- sa respecte contractul de munca;
- sa respecte colegii de munca si su

CERINTE

- detinerea permisului de conducere categoria B + experienta in condus;
- nu se cere limba straina;
- persoana selectata trebuie sa aiba o atitudine buna, o personalitate placuta, sa fie muncitoare, sa fie un bun executant si sa fie intr-o forma fizica buna;
- se cere seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal pe minim 12 luni;
- salariul: 1300 EURO/luna;
- cazarea GRATUITA (camera comuna - 2,3 persoane/camera);
- plecare URGENTA.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- 450 EURO + TVA - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca);
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.