Tehnician Instalatii Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajator renumit din Erfurt din domeniul constructiilor cauta urgent tehnician climatizare si ventilatii motivat si responsabil pentru angajare pe perioada nedeterminata.

CERINTE

- Formare profesionala in domeniul instalatiilor de climatizare si ventilatie;
- Minim un an experienta de munca in acest domeniu;
- Cunostinte de limba germana la nivel B1 (mediu);
- Calificare suplimentara in domeniul construciilor de camere sterile cu mediu controlat sau cu aparatura cu presiune constituie avantaj;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Oferta acestei firme pentru angajati cuprinde:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Salarizare atractiva;
- Bonusuri, prime si sporuri;
- Angajatorul asigura cazare;
- Se pune la dispozitie o masina pentru deplasarea la locul de munca;
- Se pune la dispozitie echipament de lucru si unelte profesionale;
- Munca se desfasoara in cadrul unei echipe eficiente, iar sarcinile sunt diversificate.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.