Sudori Germania

Infomunca Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Infomunca Recruitment recruteaza sudori cu limba germana la nivel conversational (B1) pentru Germania.

Oferim cursuri intensive de limba germana la Cluj-Napoca!!!

Salar 1500 Eur+ cazare gratuita.

Trebuie sa incepeti pe data de 30.03. Asta inseamna sa fiti in Germania pe 29.03.

CERINTE

Foarte important – diploma, atestat valabil ( vizat) de sudor!

Germana B1
Avantaj masina personala cu care sa va deplasati in Germania si pe care sa o folositi in interes de serviciu in Germania

S.C. Infomunca Recruitment S.R.L. are ca principal obiect de activitate "Selectia si plasarea fortei de munca" in tara si strainatate! Infomunca functioneaza sub atenta supraveghere a unei echipe de profesionisti! Echipa noastra tanara, dinamica si entuziasta, va ofera garantia unor servicii de calitate.
Infomunca.ro este un spatiu virtual creat special pentru a facilita intalnirea celor 2 mari componente ale pietei fortei de munca din Romania si strainatate si anume cererea si oferta. Acesta este motivul pentru care InfoMunca poate fi vazut ca si o bursa a locurilor de munca, creata special pentru a veni in intampinarea nevoilor clientilor nostrii, pentru care gasirea unui loc de munca a devenit un obiectiv din ce in ce mai greu de realizat in ultima perioada, datorita numarului mic de oferte de munca si in consecinta a concurentei din ce in ce mai mare.