Sudor supervisor, Germania

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Numar pozitii disponibile : 1

Oferta de munca:
Salariu: 2300 euro/luna NET;
Companie bulgara cauta sa angajeze in Germania Sudor Supervisor.
Se vor plati bonusuri, orele suplimentare (tot ce depaseste 46 ore/saptamana se platesc cu 25% in plus) si duminicile lucrate (50% in plus).
In plus, angajatorul ofera urmatoarele beneficii:
plata cazarii,
plata si organizarea transportului,
echipament de lucru.

Data de incepere : Septembrie 2015

CERINTE

Cerinte:
Cunoasterea limbii germana nivel B1-B2, vorbit, scris
Permis auto categoria B obligatoriu

Responsabilitati:
Sa se asigure de pregatirea aparatelor/utilajelor si de realizarea procesului de sudura;
Sa ofere explicatii/informatii suplimentare echipei pe care o coordoneaza;
Sa pregateasca spatiul de lucru si sa controleze temperatura de preincalzire
Sa verifice si sa evalueze activitatile echipei;
Spirit de echipa;
Abilitatea de a face echipa să îndeplinească sarcinile;

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.