Sudor Germania

Qbis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salariul: 1200-1300 EUR netto
Funcţia de: Sudor
Domeniul: ingineria-mecanica
Ţara: Germania

Descrierea: Căutăm sudori cu experienţă care va avea unele din următoarele sarcini:
-sudarea (TIG, tungsten inert gas) din oţel inoxidabil.
- Manual arc (process 111) şi sudarea MAG.
-sudura ţevelor.
-controlul detaliilor finisate.
-lucrul independent în conformitate cu schiţele-desenele tehnice.

CERINTE

- să aibă educaţia şi experienţa în acest domeniu.
- să vorbească în limba germană.
- să fie capabil de a înţelege desenele-schiţile tehnice.
- să fie dornic şi motivat să trăiască în Germania pe un timp îndelungat.

Qbis este o agentie de recrutare care ajuta lucratorii din Lituania si din Uniunea Europeana sa gaseasca de lucru in Olanda si Germania. Domeniile de lucru sunt diferite, unele din ele sunt logistica, industria alimentara, prelucrarea metalelor, constructie, tehnologii informationale, schelarie si agricultura.