Strungari, Frezori CNC pentru Germania

SC Mirceafarm SLL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- fabricarea, confectionarea pieselor, a sculelor si uneltelor, a semifabricatelor cat si a produselor finite, precum si a unitatilor sau grupurilor de constructii din metal sau materiale plastice pentru industria de prelucrare

CERINTE

- strungari cu experienta relevanta in domeniu.
- cunostinte de limba germana.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca in Germania
-contract de munca pe o perioada mai lunga de timp.
- salarizare si conditii de munca deosebite
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist.
Persoanele interesate pot trimite un CV cat mai detaliat in limba engleza si/sau germana, pe adresa de email:andreas@activerojobs.com
FOARTE IMPORTANT: rugam detaliati experienta profesionala, procedurile practicate, aparatura si utilajele cunoscute, programele utilizate.

- candidatilor nu li se percepe nici un comision din partea firmei de recrutare.

Agentia Active Rojobs este o firma acreditata,specializata in selectia si plasarea fortei de munca in strainatate.
Noi reprezentam interesele celor aflati in cautarea unui loc de munca in strainatate, indiferent de varsta, domeniu de activitate sau experienta profesionala. Timpul dvs. este pretios si noi stim acest lucru, astfel ca scopul nostru este gasirea locului de munca dorit de dumneavoastra precum si a companiei potrivite.