Steward River Passenger Ships

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta de minim 1 an ca ospatar;
- cunostinte medii de limba engleza si germana
- aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;
- disponibilitate pentru compromisul constructiv.

CERINTE

lucru in conformitate cu instructiunile date de superiorii sai
pregatirea si servirea corecta a micului dejun, pranzului si cinei
mis-en-place
servirea de bauturi in restaurant
folosirea corecta a POS-ului
curatenie la locul de munca
propriul control al calitatii
Lucru în conformitate cu sistemele de protecție relevante precum și igiena (HACCP), reglementările de mediu în zona de servicii
Manipularea atentă a tuturor echipamentelor și utilajelor în domeniul său de lucru
Ofera ajutor de cate ori este necesar

BENEFICII OFERITE

transport
masa
cazare
asigurare medicala

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.