Specialisti SAP

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru o companie de renume in vanzarea de produse online ce are sediul in Germania, Specialisti SAP.

CERINTE

Persoanele potrivite pentru acest post sunt utilizatori SAP si au experienta in urmatoarele doua module: MM (Material Management) si SD (Sales and distribution). Cunostintele avansate de limba engleza sunt obligatorii, iar cunostintele de limba germana reprezinta un avantaj.

Sunt bucuroasa sa discut mai multe detalii cu persoanele interesate de o astfel de oportunitate profesionala. Va rog sa imi trimiteti Cv-ul dumneavoastra pe adresa recrutare@jobconnect.ro.

Va doresc o zi frumoasa!

Dana Gradinaru

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.