SOFERI PROFESIONISTI COMUNITATE

Verbo Spedition Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam soferi profesionisti singuri pe cabina in urmatoarele conditii:
-Masinile pe care se lucreaza sunt Man-uri Euro 5 si Euro 6, fiind dotate cu echipamente complete, telefon,aparate de taxare+carduri motorina
-Program de munca, 8 saptamani pe comunitate cu 2 saptamani acasa platite, sau in functie de necesitatile fiecaruia
-Salarizarea este formata din salariu minim pe economie + diurna de 60 euro/zi pentru perioada de detasare, care se platesc la timp.
-Transportul si analizele medicale se achita de catre companie
-Toti angajatii nostri sunt inregistrati ca si lucratori detasati in tarile in care efectuam transport si detin atat contractul in limba germana cat atestatul pentru Franta si cel pentru Austria, cerute de catre autoritatile germane, franceze, austriece.
-De asemenea, fiecare dintre angajatii nostri intra in posesia formularului A1, cerut de catre autoritatile franceze,olandeze, austriece, aspect de care ne ocupam personal la CNPAS si in colaborare cu firme de consultanta din Europa.

Rugam persoanele neserioase,cu igiena precara si fara simtul raspunderii sa se abtina.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
-Minim 1 an experienta
-Detinator permis de conducere C+E valabile
-Detinator card tahograf si certificat de transport rutier de marfa valabile
-Detinator atestat ADR valabil
-Cazier judiciar+auto fara antecedente
-Serios, respectuos si cu bun simt
-Responsabil
-Curat
-Organizat
-Bune abilitati de comunicare si interactionare
-Cunoașterea la nivel conversational a unei limbi străine (engleză și / sau germană)
-Cunoasterea regulamentului CE 561 actualizat

Suntem o companie de transporturi rutiere de marfuri,infiintata in anul 2015, care isi desfasoara activitatea in spatiul european, cu predilectie in urmatoarele tari: Olanda, Belgia, Germania, Luxembourg, Franta, Elvetia, Austria.
Pe baza contractelor semnate intre noi si colaboratorii nostri efectuam servicii de transport containere maritime, dube, dube frigo si prelate.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta pe adresa de e-mail:office@verbospedition.com sau la telefon:0754204504.