Soferi-operatori pompa de beton in Austria, 2200 Euro NET/luna, comision 0!

Job expirat

Companie
SC PERSONAL INTER AVANT SRL
Posturi disponibile
20
Domeniu
Transport
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
peste 2000 Euro
Tara
Austria
Valabilitate
12-01-2017 : 14-01-2017
0
Numar de aplicatii
2

Responsabilitati

NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE SAU ALTE COMISIOANE!

Recrutam pentru clientul nostru de prestigiu din Austria, soferi-operatori la o pompa de beton cu experienta in domeniu.
Responsabilitati:
- operarea masinii de pompare beton
- conducerea masinii de pompare beton.
Punct de lucru: zona Vorarlberg.
Se ofera:
- contract de munca legal in Austria (determinat sau nedeterminat)
- salarizare: 2200 Euro NET/luna
- drepturi depline in Austria
- cazare contra-cost
- asigurare medicala si de pensie

Cerinte

Cerinte obligatorii:
- flexibilitate
- lb germana/engleza nivel mediu conversatie
- experienta ca sofer pe camioane
- experienta in operarea masinii de pompare beton
- permis conducere C+E
- card tahograf; ADR; Modul C95

Beneficii Oferite

Info suplimentare la unul din nr de telefon:
- 0754059286
- 0749044785
- 0753335155
CV.uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Descrierea firmei

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Operatori productie