Soferi Betoniera (CIFA) in Austria cu salariu pana la 2000 Euro NET/luna, fara taxe/comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fara comision! Nu percepem taxe de mediere sau alte costuri suplimentare!

Locuri disponibile pentru soferi de betoniera / cifa in Austria cu angajare directa la firma austriaca!
Contract de munca legal determinat sau nedeterminat;
Salarizare: intre 2000 Euro Net/luna;
Punct de lucru: zona Vorarlberg;
Chirie contra-cost;
Asigurare medicala si de pensie;
Drepturi depline in Austria!

CERINTE

Cerinte:
- flexibilitate
- permis conducere C+E
- experienta pe camioane si utilaje
- limba germana/engleza nivel mediu conversatie
- card tahograf, ADR si Modul C95

BENEFICII OFERITE

Informaţii suplimentare la:
- 0754059286
- 0749044785
- 0753335155

CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.