Soferi Betoniera (CIFA) in Austria cu salariu pana la 2000 Euro NET/luna, fara taxe/comision!

Job expirat

Companie
SC PERSONAL INTER AVANT SRL
Posturi disponibile
20
Domeniu
Transport
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
peste 2000 Euro
Tara
Austria
Valabilitate
12-01-2017 : 14-01-2017
0
Numar de aplicatii
2

Responsabilitati

Fara comision! Nu percepem taxe de mediere sau alte costuri suplimentare!

Locuri disponibile pentru soferi de betoniera / cifa in Austria cu angajare directa la firma austriaca!
Contract de munca legal determinat sau nedeterminat;
Salarizare: intre 2000 Euro Net/luna;
Punct de lucru: zona Vorarlberg;
Chirie contra-cost;
Asigurare medicala si de pensie;
Drepturi depline in Austria!

Cerinte

Cerinte:
- flexibilitate
- permis conducere C+E
- experienta pe camioane si utilaje
- limba germana/engleza nivel mediu conversatie
- card tahograf, ADR si Modul C95

Beneficii Oferite

Informaţii suplimentare la:
- 0754059286
- 0749044785
- 0753335155

CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Descrierea firmei

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Sofer profesionist