Sofer de autocar (turistic),Engelsbrand (langa Pforzheim)/Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Sofer de autocar (turistic)
Necesar personal 2
Descriere

Contractul individual de munca se inregistreaza in Germania.
Pe timp de iarna la activitatea soferului se adauga si o cursa de linie.

Se lucreaza maximum 200 de ore pe luna.

Locatie/Tara Engelsbrand (langa Pforzheim)/Germania
Data de inceput Imediat
Data de sfarsit
Experienta necesara Da, este necesar
Cazare Asigurata de Angajator contra-cost la pretul de aproximativ 370 Euro net pe luna.
Salariu pe ora 14,50 Euro Brut pe ora, pana la 200 de ore lucrate lunar.
Se poate castiga 3000 Euro Brut pe luna sau chiar si mai mult.

CERINTE

Transportul Romania-Germania Suportat de candidat
Transport cazare-munca Suportat de candidat
Diploma/ Certificat Este obligatiu sa aveti urmatoarele documente:
Permis de conducere categoria D (+DE)

Atestat de transport persoane

Citire planuri tehnice Nu este cazul
Limbi straine Cunostinte de limba germana la un nivel mediu
Unelte de mana Nu este cazul
Asigurari sociale Da

Permis de conducere

Este obligatiu sa aveti urmatoarele documente:

Masina proprie Da, este necesara pentru deplasarea proprie
Ore suplimentare Da, se pot realiza.

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.