Sofer de autobuz in Nagold sau Neuweiler/Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Sofer de autobuz
2 Necesar personal 10
3 Descriere

Contractul individual de munca se inregistreaza in Germania.
Vanzarea biletelor este obligatorie, precum si informarea pasagerilor in legatura cu costul acestora.

Se lucreaza aproximativ 180 de ore pe luna.

Minimum 155 de ore sunt platite la sfarsitul lunii, diferenta pana la 180 de ore sunt platite in data de 15 a lunii urmatoare, precum si orele suplimentare sunt platite in data de 15 a lunii urmatoare.

Lungimea liniei este aproximativ 40 de km de Nagold sau Neuweiler.

In primul an beneficiati de 26 de zile de concediu de odihna, in al doilea an de 28 de zile, in al treilea an de 30 de zile.

Perioada de proba este 6 luni.

4 Locatie/Tara Nagold si Neuweiler/Germania
5 Data de inceput Imediat
6 Data de sfarsit
7 Experienta necesara Da, este necesar
8 Cazare Asigurata de Angajator contra-cost la pretul cuprins intre 350-500 Euro net pe luna, singur in camera (cu baie proprie), bucatarie la comun (cu alti soferi).
Cazarea se afla la aproximativ 20 de minute de la garaj.

9 Salariu pe ora 14,46 Euro Brut pe ora

Suplimentul de noapte intre orele 21:00 și 05:00 este platit cu plus 15%

Suplimentul de duminica este platit cu plus 30%

Suprataxa de vacanta este platit cu plus 30%

10 Transportul Romania-Germania Suportat de candidat
11 Transport cazare-munca Suportat de candidat
12 Diploma/ Certificat Este obligatiu sa aveti urmatoarele documente:
Permis de conducere categoria D

Atestat de transport persoane

13 Citire planuri tehnice Nu este cazul
14 Limbi straine Cunostinte de limba germana la un nivel de A2
15 Unelte de mana Nu este cazul
Asigurari sociale Da

CERINTE

16

Permis de conducere

Este obligatiu sa aveti urmatoarele documente:

17 Masina proprie Da, este necesara pentru deplasarea proprie
18 Ore suplimentare Da, se pot realiza

Echipament protectie
19 Echipament de lucru – personal Nu este cazul
20 Bocanci santier (S3) – personal Nu este cazul
21 Ochelari de protectie Nu este cazul

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.