Sofer autobuz Germania.

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam soferi pentru ruta interna autobuz (autobuz 14m), in toata Germania. Transport persoane rute interne.

CERINTE

Cerinte minime sunt:

- atestat transport persoane tip CARD
- minim 2 ani experienta
- cunostinte de limba germana medii
- cunostinte de nivel A2 a limbii germana
(Adultul poate sa inteleaga fraze izolate si expresii frecvent utilizate in domenii de interes nemijlocit (de exemplu, informatii legate de persoana si familie, cumparaturi, zona unde locuieste, activitatea profesionala). Poate sa comunice in situatii simple si obisnuite, care presupun un schimb de informatii simplu si direct referitor la subiecte familiare si uzuale. Poate sa descrie, cu mijloace simple, formatia sa profesionala, mediul sau inconjurator apropiat si sa evoce subiecte care corespund nevoilor sale imediate.
- disponibilitate plecare cu masina personala prezinta un avantaj
- CV in limba germana prezinta un avantaj

- Ore de lucru 165 - 200

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- tarifarea se face la ora (9, 32 Euro Brut/ Ora)
- 12 Euro diurna zilnica
- 134 Ajutor cazare primele 3 luni
- de la 1500 Euro Net / Luna
- angajare si asigurare pe teritoriul Germaniei
- Sporuri pentru munca Duminica, sporuri de noapte, sporuri pentru lucrul de sarbatori.
- Indemnizatie fara sporuri suplimentare si de weekend: 1934 - 2286 Brutto
- Se acorda ajutor pentru inregistrarea in Germania la clasa 3 de impozitare
- Se acorda ajutor pentru obtinerea alocatiei pentru copii

Cazarea
- Regim Hotel, Pensiune, Casa de vacanta
- Se acorda ajutor pentru gasirea unei locuinte pentru dumneavoastra pentru a sta cu familia sau colegii de lucru
- Se retrage din salariu

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.